Náš tým

ŠÁRKA - ředitelka / učitelka 

Šárka je majitelka a aktivní hlavní učitelka jesliček a  školky Kačenka. Vystudovala magisterské studium oboru ošetřovatelství a bakalářské studium oboru všeobecná sestra. Má praxi na pozici všeobecné sestry a v managementu ve zdravotnictví. Práce na dětském oddělení a kladný přístup k dětem ji motivoval ke splnění jejího snu a  otevření vlastní školky. S tetou Šárkou se můžete těšit na hru na kytaru, tanečky, výtvarnou výchovu i řadu dalších aktivit. Volný čas tráví s rodinou, sportem, chalupařením a vzděláváním se. Doma se stará o jednu malou princeznu. Na práci s dětmi miluji jejich smích a bezprostřednost.

JANČA -  učitelka

Teta Janča vystudovala střední zdravotnickou školu, obor všeobecná sestra. Janča absolvovala rozmanitou praxi. Pracovala s různými cílovými skupinami, má praxi s dětmi z prostředí dětské lázeňské léčebny. Janča je také tetou 5 dětí ve věku od 1,5 roku do 9 let, o které se ráda stará. Mezi Janči koníčky patří malování, fotografování, tvořivá činnost, pečení sladkých pamlsků, horská turistika a procházky do přírody. Na práci s dětmi Janču nejvíce baví kreativita a rozvoj osobnosti.

JANA -  učitelka

Jana vystudovala Vyšší sklářskou školu, výtvarný obor malířka skla a rekvalifikaci Chůva do zahájení povinné školní docházky. Vychovala tři děti a nyní se raduje z vnoučat. Hlídala děti v rodině a pracovala v dětském koutku. Práce s dětmi ji naplňuje a dodává životní elán. Je to naše školková babička, která si ráda s dětmi hraje. S dětmi ji nejvíce baví stavění kolejí pro mašinky, malování na papír i křídami a čtení pohádek. Když je nějakému dítěti smutno po rodičích, náruč tety Jany je vždy otevřená. Mezi Jany koníčky patří vaření, pečení, malování, cestování, rodina a pejsek.

KAČKA - učitelka

 

Profil se nyní upravuje. Děkujeme za trpělivost.

LUCIE - učitelka

Lucka je maminka tří dětí, vystudovala rekvalifikační kurzu Chůva pro děti od 0 do 6 let. Práce s dětmi ji baví a naplňuje. Každoročně se účastní dětských letních táborů, navštěvuje volnočasové aktivity věnované předškolním a školním dětem. Ráda zpívá a tvoří. U dětí podporuje originalitu a jedinečnost.

JIRKA - marketingový specialista

Jirka je jediný mužský element ve školce Kačenka s  šikovnýma rukama (kromě dětí). Své 17leté působení v reklamě a marketingu a hlavu plnou nápadů nepřímo uplatňuje při tvorbě aktivit a programu pro děti. Kromě toho je vždy po ruce, pokud je potřeba nabílit pokresletou zeď, přišroubovat poličku, vyspravit okopaný roh nebo opravit porouchaný dětský vozový park.