Náš tým

ŠÁRKA - ředitelka / učitelka 

Šárka je majitelka a aktivní hlavní učitelka jesliček a  školky Kačenka. Vystudovala střední pedagogickou školu obor předškolní a mimoškolní pedagogika, bakalářské studium oboru všeobecná sestra a magisterské studium oboru ošetřovatelství. Má praxi na pozici všeobecné sestry a v managementu ve zdravotnictví. Práce na dětském oddělení a kladný přístup k dětem ji motivoval ke splnění jejího snu a  otevření vlastní školky. S tetou Šárkou se můžete těšit na hru na kytaru, flétnu a klávesy, tanečky, výtvarnou výchovu i řadu dalších aktivit. Volný čas tráví s rodinou, jízdou na in-line bruslích a na kole, chalupařením a vzděláváním se. Doma se stará o jednu malou princeznu. Na práci s dětmi miluje jejich smích a bezprostřednost.

MARTINA -  učitelka

 

Teta Martina vystudovala rekvalifikační kurz chůva pro děti od 0 do 6 let. S dětmi pracovala ve státní školce více jak 10 let. Práce s dětmi ji velmi baví a naplňuje. S dětmi si ráda hraje, tvoří a maluje. Na dětech má nejraději jejich smích a upřímnost. Mezi její záliby patří chataření, zahrádka a vyšívání.

JANA -  učitelka

Jana vystudovala Vyšší sklářskou školu, výtvarný obor malířka skla a rekvalifikaci Chůva do zahájení povinné školní docházky. Vychovala tři děti a nyní se raduje z vnoučat. Hlídala děti v rodině a pracovala v dětském koutku. Práce s dětmi ji naplňuje a dodává životní elán. Je to naše školková babička, která si ráda s dětmi hraje. S dětmi ji nejvíce baví stavění kolejí pro mašinky, malování na papír i křídami a čtení pohádek. Když je nějakému dítěti smutno po rodičích, náruč tety Jany je vždy otevřená. Mezi Jany koníčky patří vaření, pečení, malování, cestování, rodina a pejsek.

HANKA - učitelka

  profil se nyní připravuje

LUCIE - učitelka

Lucka je maminka čtyř dětí, vystudovala rekvalifikační kurzu Chůva pro děti od 0 do 6 let. Práce s dětmi ji baví a naplňuje. Každoročně se účastní dětských letních táborů, navštěvuje volnočasové aktivity věnované předškolním a školním dětem. Ráda zpívá a tvoří. U dětí podporuje originalitu a jedinečnost.