Náš tým

ŠÁRKA - ředitelka / učitelka 

Šárka je majitelka a aktivní hlavní učitelka jesliček a  školky Kačenka. Vystudovala střední pedagogickou školu obor předškolní a mimoškolní pedagogika, bakalářské studium oboru všeobecná sestra a magisterské studium oboru ošetřovatelství. Pracovala jako zdravotní sestra a ve zdravotnickém managementu. Práce na dětském oddělení a kladný přístup k dětem ji motivoval ke splnění jejího snu a  otevření vlastní školky. S tetou Šárkou se můžete těšit na hru na  flétnu a klávesy, tanečky, výtvarnou výchovu i řadu dalších aktivit. Volný čas tráví s rodinou, jízdou na in-line bruslích a na kole, chalupařením a vzděláváním se. Doma se stará o 5letou dceru a malého synka. Na práci s dětmi miluje jejich smích a bezprostřednost.

HANKA -  učitelka

Hanka vystudovala obor dámská krejčová a po rodičovské se vrátila zpět k dětem a dodělala si rekvalifikační kurz Chůva do zahájení školní docházky. Je maminkou dvou dětí a pyšnou babičkou. Ve volném čase se věnuje ručním pracem a zahradničení. Její největší radostí a náplní volného času je malá vnučka. Práce s dětmi jí velmi baví a naplňuje.
 

PETRA - učitelka

Petra původně vystudovala střední odborné učiliště obor kuchařka. Po mateřské si udělala rekvalifikační kurz Chůva do zahájení školní docházky a začala se věnovat tomu, co bylo jejímu srdci blízké - dětem. Teta Petra je komunikativní, otevřená, kreativní a práce s dětmi ji velmi baví a naplňuje. Svou práci vnímá jako poslání. Ve volném čase se věnuje zahradničení a výletům do přírody. 

SIMČA - učitelka

Foto se právě připravuje
Simona vystudovala SOŠ veřejné správy a poté odjela do Velké Británie, kde roky hlídala děti různých věkových kategorií jako au pair. Po návratu z Velké Británie si dodělala studium pro asistenty pedagoga a nyní ve volném čase studuje předšklolní a mimoškolní pedagogiku. Sama je maminkou dvou dětí. Mezi Simči koníčky patří zpívání, hudba a tanec.

TERKA - učitelka

  Profil se připravuje