Náš tým

ŠÁRKA - ředitelka / učitelka 

Šárka je majitelka a aktivní hlavní učitelka jesliček a  školky Kačenka. Vystudovala střední pedagogickou školu obor předškolní a mimoškolní pedagogika, bakalářské studium oboru všeobecná sestra a magisterské studium oboru ošetřovatelství. Pracovala jako zdravotní sestra a ve zdravotnickém managementu. Práce na dětském oddělení a kladný přístup k dětem ji motivoval ke splnění jejího snu a  otevření vlastní školky. S tetou Šárkou se můžete těšit na hru na  flétnu a klávesy, tanečky, výtvarnou výchovu i řadu dalších aktivit. Volný čas tráví s rodinou, jízdou na in-line bruslích a na kole, chalupařením a vzděláváním se. Doma se stará o jednu malou princeznu. Na práci s dětmi miluje jejich smích a bezprostřednost.

Hanka -  učitelka

Hanka vystudovala obor dámská krejčová a po rodičovské se vrátila zpět k dětem a dodělala si rekvalifikační kurz Chůva do zahájení školní docházky. Je maminkou dvou dětí a pyšnou babičkou. Ve volném čase se věnuje ručním pracem a zahradničení. Její největší radostí a náplní volného času je malá vnučka. Práce s dětmi jí velmi baví a naplňuje.
 

JARKA - učitelka

Jarka vystudovala střední zdravotnickou školu a od té doby se v různých podobách stále točí kolem dětí. Pracovala na pediatrické klinice v motolské nemocnici, dělala zdravotníka na dětských táborech, hlídala děti jako chůva při studiu a zakončila to na mateřské dovolené s dcerkou.
Ve volných chvílích se ráda věnuje cestování, kinematografii a výletům po hradech a zámcích.