Náš tým

ŠÁRKA D. - ředitelka / učitelka 

Šárka je majitelka a aktivní hlavní učitelka jesliček a mateřské školky Kačenka. Vystudovala magisterské studium oboru ošetřovatelství a bakalářské studium oboru všeobecná sestra. Praxe na pozici všeobecné sestry a v managementu ve zdravotnictví. Práce na dětském oddělení a kladný přístup k dětem ji motivoval ke splnění jejího snu a  otevření vlastní školky. S tetou Šárkou se můžete těšit na hru na kytaru, taneční kroužek, výtvarnou výchovu i řadu dalších aktivit. Volný čas tráví sportem a vzděláváním se.
 

ŠÁRKA P. - učitelka

Šárka vystudovala Vyšší odbornou školu sociální a pedagogickou. Při studiu se zaměřovala na práci s předškolními dětmi, absolventskou práci věnovala tématu Canisterapie, když psi pomáhají dětem. Několik let se věnovala soukromému hlídání dětí, nyní je pozitivní a usměvavou posilou našeho týmu. Ve volném čase sportuje se svými čtyřnohými miláčky a ráda chodí na dlouhé výlety.

ELIŠKA -  učitelka

Eliška vystudovala Vyšší odbornou školu sociální a pedagogickou, nyní pokračuje ve studiu na Karlově univerzitě v oboru specializace v pedagogice. Během studia získala praxi v Klokánku ve Štěrboholích, speciální školce ve Slaném, Dětském domově v Ledcích a Dětském centru na Kladně. V Dětském centru na Kladně již 2 roky působí jako dobrovolnice. Eliška má spoustu zkušeností s malými dětmi, má k nim pozitivní vztah. Svůj volný čas věnuje příteli, dobrovolnictví, svému pejskovi a studiu.

LUCIE - asistentka pedagoga

Lucka je maminka tří dětí, která vystudovala ekonomickou školu, ale více baví a naplňuje práce s dětmi. Každoročně se účastní dětských letních táborů, navštěvuje volnočasové aktivity věnované předškolním a školním dětem. Ráda zpívá a tvoří. U dětí podporuje originalitu a jedinečnost.

KATEŘINA - asistentka pedagoga

Katka je maminka již dospělého syna a naší školkovou „babičkou“. Baví ji práce s dětmi. Je absolventkou konzervatoře. Má aktivní vztah k hudbě, tanci, výtvarnému umění. Je ilustrátorkou řady knížek pro děti, dospělé, řady učebnic. Měla mnoho samostatných výstav i obrázků pro dětského diváka. Vedla jako lektorka umělecké kroužky pro větší i menší děti.

JIRKA - marketingový specialista

Jirka je jediný mužský element ve školce Kačenka s  šikovnýma rukama (kromě dětí). Své 17leté působení v reklamě a marketingu a hlavu plnou nápadů nepřímo uplatňuje při tvorbě aktivit a programu pro děti. Kromě toho je vždy po ruce, pokud je potřeba nabílit pokresletou zeď, přišroubovat poličku, vyspravit okopaný roh nebo opravit porouchaný dětský vozový park.